Žltý plazivec Fiat Barchetta

Značka Hederik Tuning nie je na slovenskej scéne vôbec neznáma, práve naopak. Rukami Paľa Onderíka prešlo za ostatných 7 rokov pomerne veľa áut, a to nielen vlastných, ale v posledných rokoch i zákazníckych. Pozrime sa teda bližšie na aktuálnu podobu jeho vlastného povozu.

Continue reading

Letná záležitosť

Jednoducho, kým nemáte káru „hore bez“, nie ste king of rock&roll. A nepomôžu vám anrsteroidmi nabú­chané svaly, ani husté reči. Ale keď sa obja­víte s kabrioletom, aký si urobil Paľo Hederik, potom budú baby šalieť. Paľova Barchetta je totiž bez prílišného zveličova­nia také malé slovenské Ferrari.

Continue reading

Lentilky

Paľo je týmto vírusom postihnutý už pekných pár rokov a nedávno ním po­riadne nainfikoval aj Milana, priateľa svojej sestre Ten si už s Paľom rozumie po­maly lepšie ako s ňou.

Continue reading

Škodu Favorit Pick-up

 

Pôvodná myšlienka bola zohnať auto na zimu, aby nemusel drať svoje vytu-nované Punto. Od jedného skalického poštára si teda za tridsať tácov kúpil Škodu Favorit Pick-up, ktorý síce nebol zhnitý, ale ako klasický 12-ročný Favorit mal lemy a blatníky predsa len chytené. Čo s tým? Iba vyvariť? To by nebol Paľo.

Continue reading

Fiat Punto 1,2 tweety

 

Presne to je príklad žltého Fiatu Punto, ktoré si kúpil Paľo – alebo Hederik, ako ho volajú kamaráti – pôvodne ako autíčko na normálne vozenie do mesta a nie ako auto na tuning. Hederik predtým upravil viacero áut a na sériovku sa dlho pozerať nevydržal. Predtým vlastnil Opel Kadett 2,0 GSi 2,0 16V.

Continue reading